Проекти

комплексні пакувальні рішення

info.az.packaging@gmail.com +38 063 589 78 47


A&Z Packaging націлена на тісну співпрацю з замовниками, та наданні повного комплексу послуг для створення та виготовлення готового виробу та упаковки.

Можливості нашого виробництва можуть повністю забезпечити будь яку компанію упаковкою з пластику, картону та гофрокартону а також пакувальними та супутніми мартеріалами.

Ми націлені на охоплення клієнтів з різних сфер бізнесу та виробництва, від підприємців до великих виробництв. Ми достосовуємось до потреб кожного клієнта не залежно від його потужностей.

Ми щиро віримо, що тільки спільними зусиллями, підтримуючиодин одного ми вийдемо на новий рівень розвитку наших компаній.


Для досягнення наших цілей шукаємо активних, цілеспрямованих людей, які вміють організовувати свій час та можуть працювати, які люблять комунікувати і вміють це робити грамотно та корректно, вміють працювати з документацією та налагоджувати процес збору необхідної інформації по роботі з клієнтами зорієнтован іна результат.

В процесі роботи буде необхідно знаходження та опрацювання замовлень, взаємодія з головним офісом для передачі замовлення у виробництво, консультування клієнтів по продукту, характеристикам, умовам співпраці, контроль відповідності продукту вимогам клієнта, контроль документообігу.

Зацікавлених осіб просимо присилати своє резюме на поштову скриньку upackovka-lviv@ukr.net

Ми детально розповімо про технічні характеристики наших товарів та можливості нашого виробництва, розроблену систему співпраці з клєнтами та систему винагороди за досягнення результатів.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!