ПОСТАЧАЛЬНИКАМ

комплексні пакувальні рішення

info.az.packaging@gmail.com                                                                                                                                            +38 067 670 3302

Компанія A&Z Packaging запрошує до співпраці виробничі підприємства з виготовлення пакувальних матеріалів. На даний момент нас цікавлять постачальники наступних типів товарів:

Всі запропоновані товари мають мати відповідні сертифікати та дозволи, які підтверджують їх безпечність у використанні, екологічність та відповідність всім нормам і стандартам якості які затверджені в Україні.

При роботі з постачальниками ми прагнемо підтримувати тривалі партнерські відносини, засновані на двох принципах: чесність і сумлінне виконання зобов'язань.

Для прийняття рішення про співпрацю з потенційними постачальниками ми керуємося наступними критеріями:

Якщо ви вважаєте, що ваш товар відповідає заявленим нами вимогам і ваш товар знаходиться в заявленому списку необхідних нам пакувальних матеріалів, то відправляйте свої комерційні пропозиції на пошту: info.az.packaging@gmail.com.

Вкажіть в реченні всі можливі канали зв'язку з вами: телефон, електронна пошта, ім'я менеджера. У додатку до прайс-листу вкажіть максимальну знижку, яку ви готові запропонувати нашій компанії. Якщо наш співробітник з відділу постачання вважатиме вашу пропозицію вигідним для нас, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

для вантажоперевізників

У нашій компанії є власний транспорт, який займається доставкою продукції до наших клієнтів. Однак, в пікові періоди попиту на нашу продукцію нам потрібна допомога сторонніх організацій для перевезення різного об'єму вантажу, у тому числі і малі об'єми.

Якщо ви можете запропонувати хороші умови за ціною і термінами перевезень, то просимо відправити вашу комерційну пропозицію нашому постачальнику на електронну пошту info.az.packaging@gmail.com