комплексні пакувальні рішення

Розробка дизайну упаковки


Сьогодні всі основні поняття маркетингу і покупок будуються на китах, які склалися спільно з розвитком рекламного бізнесу і їх правила залишаються незмінними десятиліттями. Сьогодні на прилавках магазинів настільки багато товарів, що упаковка має величезне значення, оскільки саме вона змушує покупця робити свій вибір. Для порівняння, на склад дивляться близько 7% покупців, а на упаковку 100%, відповідно ці дані дозволяють зробити висновок про те, що упаковка - основний фактор при виборі тієї чи іншої покупки!

Наша компанія займається виробництвом і продажем упаковки і тари з пластику та гофрокартону за самими передовими технологіями . Замовники довіряють нам, оскільки наш підхід суто індивідуальний, і ми можемо створити все, що тільки забажає клієнт!

Слід звернути увагу на те, що не тільки колір або текстура грають важливу роль в упаковці як такої, але якщо ми поставимо собі найголовнішим питанням - яка головна мета упаковки?, то відповідь буде - зберігання, імідж та транспортування.

A&Z Packaging - створює гарні і практичні конструкції упаковки, що дозволяє нам пишатися результатом - максимальною ергономічністю для клієнта під час експлуатації. Ми створюємо проекти, що задовольнють комплекс вимог до упаковки замовника - форма, колір, розмір, цілі використання і інші параметри - весь спектр можливих вимог.