Про нас


info.az.packaging@gmail.com                                                                                                                           +38 067 670 3302

                 «A&Z Packaging» молода компанія, яка розпочала свою роботу у 2016р. Кваліфіковані працівники мають багаторічний досвід роботи на аналогічних підприємствах, що дає нам можливість кваліфіковано та вчасно виготовляти замовлені партії упаковки. Робота підприємства націлена на тісну співпрацю з замовниками, та наданні повного комплексу послуг для створення та виготовлення готового виробу.

         Упаковка, яку ми виготовляємо, може бути прозора або кольорова,  повністю чи частково повторювати форму Вашого виробу. Це дозволить підкреслити переваги Вашої продукції та одночасно захистити її від механічних пошкоджень чи втрати товарного вигляду на полицях торгівельних мереж. В процесі виготовлення блістера є можливість формування на ньому Вашого логотипу . Блістерна упаковка і решта продукції - формуються з пластику товщиною від 0,2 мм до 3 мм .

         Виробничі потужності «A&Z Packaging» дозволяють виготовляти блістерну упаковку самої незвичайної форми і високої категорії складності. Можливості нашого обладнання та кваліфікований персонал , не обмежуватимуть політ і оригінальність думки дизайнера при виготовленні вітрин, підставок, цінників, лайт-боксів і муляжів продукції для магазинів та торгівельних мереж. Наша продукція широко застосовується рекламними агенствами та дизайнерами упаковки.

         Нами освоєно виробництво блістерної упаковки для фармацевтичної промисловості (ампули, супозиторії),  аграрного сектору (інсектициди, добрива , насіння) , комп'ютерних комплектуючих, аксесуарів, кондитерських виробів і багато іншого.

              У нас ви можете замовити упаковку, починаючи від  блістера і до гофроящика. Вам не потрібно буде шукати і додаткові елементи упаковки, як то, самоклейкі етикетки, штрихкодування, маркування дати упаковки та дати кінцевого споживання виробу – це все ми можемо забезпечити вам.

                             Фахівці компанії , готові розробити блістерну упаковку різноманітних форматів згідно побажань замовника та реалізувати її у готовому виробі.

  Ми вирішуємо пакувальні завдання, а не просто продаємо упаковку. Наші клієнти не повинні знати, яка конструкція потрібна для упаковки їхнього товару. Вони просто надають свою продукцію, а ми пропонуємо пакувальне рішення. З Вас товар - з нас надійна упаковка.

                                                                                                                                                     НА ГОЛОВНУ