FEFCO

комплексні пакувальні рішення

info.az.packaging@gmail.com +38 063 589 78 47

Що таке FEFCO?

Картонна коробка (гофрокоробка) - найпоширеніша транспортна картонна тара. У країнах Європейського економічного союзу (ЄЕС) стандартом вважаються конструкції коробів, розроблені Союзом європейських виробників тари з щільного клеєного (FEFCO) і гофрованого картону (ASSCO) . Кожній конструкції в системі FEFCO-ASSCO присвоєно ідентифікатор, який може використовуватися безпосередньо при замовленні.

  • 02хх- складні короба спрощеної конструкції, виконані з однієї з клапанами кришки і дна, з бічним швом, скріплення якого може бути клеєм, скобами або липкою стрічкою

  • 03хх- телескопічні коробки з окремим корпусом і кришкою, причому кришка по висоті закриває корпус.

  • 04хх- обгорткові коробки і більшість штампованих коробів, що збираються за допомогою язичкових з'єднань без клею, скоб, липких стрічок та інших допоміжних матеріалів.

  • 05хх - коробки збираються за допомогою клею, скоб, стрічок з деталей типу рами, а так само окремі деталі рами (кістяка) для інших типів ящиків.

  • 09хх- внутрішні елементи коробки: прокладки, решітки, вкладиші дна, перегородки і т.п.

Каталог FEFCO використовується виробниками упаковки як галузево довідковий посібник для всіх видів робіт з виготовлення упаковки з гофрокартону.

Каталог 03хх

Каталог 04хх

Каталог 05хх