Упаковка під замовлення клієнта


info.az.packaging@gmail.com +38 067 670 3302

Упаковка не просто захищає від механічних пошкоджень, при відповідній дизайнерської стратегії вона перетворюється в чудовий рекламний інструмент вашої компанії, причому практично безкоштовний.

Вартість упаковки ненабагато нижче вартості рекламної компанії, а її постійна присутність на прилавках - не що інше, як широкомасштабна рекламна компанія, за яку ви заплатили копійки. Не використовувати цю унікальну можливість просто нерозумно.

Якщо ж над формою і зовнішнім виглядом упаковки добре попрацював талановитий дизайнер - оригінальні конструкція і оформлення цього виду упаковки будуть не тільки рекламувати, але і "продавати" ваш товар.

Наші дизайнери - прекрасні фахівці і майстри своєї справи. Підкреслити кращі якості і переваги товару, надавши упаковці відповідний зовнішній вигляд, вміло вибрати колірну гамму і найбільш підходящу форму, привернути увагу потрібної цільової групи покупців - це завдання для фахівців нашої компанії.

При проектуванні дизайну упаковки важливо врахувати зручність її використання покупцями: коли можуть бути використані картонні коробки чи пластикові блістери з ручками, а коли наявність ручок просто недоречна. Всі тонкощі, пов'язані з привабливістю і зручністю упаковки для потенційного споживача вашої продукції знають і врахують наші співробітники

Довірте розробку дизайну майбутньої упаковки нашим майстрам. Звертайтеся в "A&Z Packaging", і ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволені нашою роботою!

Як замовити упаковку

1. Визначаємося з типом упаковки

Ми запитаємо це у вас:

  • Яку конструкцію упаковки ви хочете: платсикову упаковку (блістера, коробки), гофротару ( самозбірні коробки складної висічки )?

  • Який тираж ви хочете замовити?

  • Які марка і тип картону ( гофрокартон або микрогофрокартон ), яка товщина платику вам потрібні? Якщо необхідна допомога в підборі, то важливо розуміти який товар планується упаковувати, передбачувана вага продукції, чи буде товар штабелюватися?

  • Самовивіз або доставка?

2. Чекаємо від вас оплати замовлення

Після вибору упаковки і визначення параметрів замовлення слід оплатити замовлення.

Можливі два способи оплати:

  • оплата готівкою;

  • Безготівковий розрахунок.

3. Розробляємо макет вашої упаковки

Після оплати замовлення наші конструктори починають розробку макету конструкції.

4. Погоджуємо макет і виготовляємо вашу упаковку

Ми відправляємо вам готовий макет упаковки. Ви роздруковуєте його, підписуєте і відправляєте нам скановану копію узгодженого макета. Далі ваше замовлення йде на виробництво.

Виготовлення упаковки відбувається в кілька етапів:

  1. Виготовлення форм.

  2. Виготовлення упаковки за допомогою форм.