Підготовка товарів до продажу

комплексні пакувальні рішення

info.az.packaging@gmail.com +38 067 670 3302

Компанія «A&Z Packaging» намагається зробити все, щоб нашим партнерам було зручно замовляти виготовлення упаковки у нас. Ми пропонуємо своїм клієнтам комплексний підхід при виготовленні упаковки з гофрокартону та пластику: від опрацювання концепції та розробки унікального дизайну до випуску тари в багатотисячний тираж. Нашим клієнтам не потрібно думати про пошук різних постачальників пакувальних матеріалів. Все що потрібно для транспортування і зберігання ваших товарів ви можете замовити в одному місці.

Як підвищити продажі? Правильно запакувати товар!

Ми спеціалізуємося на виготовленні картонних коробок, пластикової упаковки . Крім упаковки ми забезпечуємо поставку всіх витратних матеріалів для безперебійної роботи виробництва, складу та офісу, як то, скотч, стрейч плівку, рукавиці, маркери, папір офіснийта інші супутні витратні матеріали. Ми виготовимо для вас упаковку будь-якого розміру і форми. Вам не потрібно буде витрачати час на пошук постачальників різної упаковки, ми спакуємо ваш товар «під ключ» .

Замовляйте послуги розробки та впровадження блістерної упаковки, гофротари та пакування товару в нашій компанії.

Ми можемо запакувати/перепакувати та відвантажити повністю готовий до реалізації товар. У нашій пропозиції:

- кінцева упаковка (закриття упаковки за допомогою метода ТВЧ, постійного тепла та механічного способу на картон/пластик та блістерний лак, пластик/пластик або картон/пластик)

- вкладання продукції в картонну або пластикову заготовку

- маркування та пакування в гофротару

- виробництво блістерів та формованих елементів методом термоформування з плівки ПВХ та ПЕТ.

Блістерна упаковка завоювала популярність серед виробників та продавців різних товарів. Без неї важко уявити сучасну торгівлю. Вона робить товар більш привабливим та цікавим для покупця. Окрім того, вона є надійною та герметичною, дозволяє покупцям роздивитись продукцію з усіх боків, а виробники мають можливість розмістити усю необхідну інформацію.