Коробки для складу

комплексні пакувальні рішення

info.az.packaging@gmail.com +38 063 589 78 47

Картонні коробки, гофротара та гофроупаковка може бути споживчою і транспортною. Споживча тара включена в ціну товару, є його частиною (приклад: упаковка цукерок). Транспортна тара потрібна для перевезення вантажів. Вона служить для доставки товару від виробника до покупця, зі складу - в магазин. Застосовується для відправки замовлень по пошті або транспортними компаніями.

Carousel imageCarousel image

Виготовимо картонні коробки на замовлення

  • вивчимо ваш продукт

  • розробимо оптимальну конструкцію

  • намалюємо дизайн

Зателефонуйте нам за номером +38 0676762422. Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, що стосуються виготовлення тієї чи іншої продукції.

Найбільш затребуваним видом транспортної тари є картонна коробка (гофроящик). Під гофроящиком розуміється закрита з усіх боків картонна коробка прямокутної форми з клапанами, кришкою або без неї, виконана з тришарового або п'ятишарового гофрованого картону.

Транспортними компаніями, зазвичай, приймаються коробки спеціальної довжини і ширини, кратні паллетам. Вони повинні мати розміри:

  • Довжина: 1200, 800, 600, 400, 300, 240, 200;

  • Ширина або висота 1000, 800, 600, 400, 300, 200, 150.

Умови для зберігання картонних коробок на складі:

1 Вироби повинні бути захищені від шкідливого впливу сонячних променів і дощу.

2 Коробки повинні зберігатися в штабелях на прокладках в критих складських приміщеннях. Якщо немає можливості зберігати на складі, слід зберігати їх під навісом, накривши при цьому брезентом або будь-яким іншим водонепроникним матеріалом.

3 Не можна укладати коробки безпосередньо на землю. Завжди необхідно застосовувати прокладки або палети висотою не менше 10 см.

4 Висота штабеля не повинна перевищувати 8 метрів

Наша компанія пропонує унікальну логістичну систему доставки упаковки до клієнта. Вам не потрібно буде переживати про дотримання вищеописаних умов зберігання картонних коробок (гофрротари), не потрібно буде витрачати складський простір та роботу комірників по розвантаженню та складуванню. Дана логістична система розрахована на потреби кожного окремого клієнта та його потужності.

Зателефонуйте нам за номером +38 067 6762422 і наші менеджери проконсультують вас щодо загальних умов роботи та домовляться про зустріч для обговорення потреб вашого підприємства.