ХАРЧОВА УПАКОВКА

комплексні пакувальні рішення

info.az.packaging@gmail.com +38 067 670 3302

При транспортуванні і зберіганні продуктів харчування використовується упаковка для харчових продуктів. Вона ділиться на два типи: споживча і транспортна. Наша компанія займається виробництвом картонних коробок (гофроупаковки) та пластикової упаковки (блістери, корекси, лотки), яка використовується в якості транспортної тари та упаковки для всіх видів товарів. Асортимент споживчої тари представлений картонними коробками для цукерок, коробками для солодкого, коробками для солодощів, коробками для пончиків, коробками для еклерів, пластиковими корексами і контейнерами.

Ми виробляємо упаковку з крафт картону та звичайного картону і пластикову тару (бістери, лотки, корекси).

  • Коробки з гофрокартону марок Т-23 і Т-22. Ці коробки добре підходять для фасування продуктів харчування на вагу невеликими партіями. Розміри коробок відмінно підходять для упаковки в них пряників, цукерок, консервованих продуктів і т.д.

  • Контейнери з крафт картону з прозорою кришкою . Ці контейнери призначені спеціально для перевезення і викладання на прилавок кондитерських виробів: тістечок, печива, халви, мармеладу. Вони чодово підходять для готових страв та напівфабрикатів (також і заморожених). Контейнери жиро та вологостійкі. Широко застосовуються для пакування іжі на винос та катерінгу. Завдяки прозорій кришці, приготована страва чи заморожений півфабрикат відразу приваблює покупця та підіймає продаж товарів.

  • Пластикові корекси та лотки. Відмінно підійде для цекрок, печива, овічв, фруктів.

Виготовимо упаковку на замовлення

  • вивчимо ваш продукт

  • розробимо оптимальну конструкцію

  • намалюємо дизайн

Зателефонуйте нам за номером +38 0676762422. Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, що стосуються виготовлення тієї чи іншоїпродукції.