Упаковка під замовлення клієнта


info.az.packaging@gmail.com                                                                                                                      +38 067 670 3302

                    Упаковка не просто захищає від механічних пошкоджень, при відповідній дизайнерської стратегії вона перетворюється в чудовий рекламний інструмент вашої компанії, причому практично безкоштовний.

Вартість упаковки ненабагато нижче вартості рекламної компанії, а її постійна присутність на прилавках - не що інше, як широкомасштабна рекламна компанія, за яку ви заплатили копійки. Не використовувати цю унікальну можливість просто нерозумно.

Якщо ж над формою і зовнішнім виглядом упаковки добре попрацював талановитий дизайнер - оригінальні конструкція і оформлення цього виду упаковки будуть не тільки рекламувати, але і "продавати" ваш товар.

Наші дизайнери - прекрасні фахівці і майстри своєї справи. Підкреслити кращі якості і переваги товару, надавши упаковці відповідний зовнішній вигляд, вміло вибрати колірну гамму і найбільш підходящу форму, привернути увагу потрібної цільової групи покупців - це завдання для фахівців нашої компанії.

При проектуванні дизайну упаковки важливо врахувати зручність її використання покупцями: коли можуть бути використані картонні коробки чи пластикові блістери з ручками, а коли наявність ручок просто недоречна. Всі тонкощі, пов'язані з привабливістю і зручністю упаковки для потенційного споживача вашої продукції знають і врахують наші співробітники

Довірте розробку дизайну майбутньої упаковки нашим майстрам. Звертайтеся в "A&Z Packaging", і ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволені нашою роботою!

Як замовити упаковку 

1. Визначаємося з типом упаковки 

Ми запитаємо це у вас:

2. Чекаємо від вас оплати замовлення

Після вибору упаковки і визначення параметрів замовлення слід оплатити замовлення.

Можливі два способи оплати:

3. Розробляємо макет вашої упаковки

Після оплати замовлення наші конструктори починають розробку макету конструкції. 

4. Погоджуємо макет і виготовляємо вашу упаковку

Ми відправляємо вам готовий макет упаковки. Ви роздруковуєте його, підписуєте і відправляєте нам скановану копію узгодженого макета. Далі ваше замовлення йде на виробництво.

Виготовлення упаковки відбувається в кілька етапів: