Виробництво пластикової упаковки під замовлення

Упаковка яку ми виготовляємо може бути прозора або кольорова,  повністю чи частково повторювати форму Вашого виробу. Це дозволить підкреслити переваги Вашої продукції та одночасно захистити її від механічних пошкоджень чи втрати товарного вигляду на полицях торговних мереж. В процесі виготовлення блістера є можливість формувати на ньому Ваш логотип . Блістерна упаковка і решта продукції - формуються з пластику товщиною від 0,2 мм до 3 мм .

Виробничі потужності  дозволяють виготовляти блістерну упаковку самої незвичайної форми і високої категорії складності. Можливості нашого обладнання та кваліфікований персонал , не обмежуватимуть політ і оригінальність думки дизайнера при виготовленні вітрин, підставок, цінників, лайт-боксів і муляжів продукції для магазинів та торгівельних мереж. Наша продукція широко застосовується рекламними агенствами та дизайнерами упаковки.

Нами освоєно виробництво блістерної упаковки для фармацевтичної промисловості (ампули, супозиторії),  аграрного сектору (інсектициди, добрива , насіння) , комп'ютерних комплектуючих, аксесуарів і багато іншого.

              Фахівці компанії , готові розробити блістерну упаковку різноманітних форматів згідно побажань замовника та реалізувати її у готовому виробі

Виробництво блістер упаковки 

— блістер зварений (запаяний)

— блістер складений (з загнутими краями для картонної вставки)

— блістер двобічний (типу плівка/плівка)

— блістер типу плівка/плівка з основою для вертикального розміщення на торгових полицях та прилавках


Корексице компонент упаковки або автономний продукт термоформування прозорої або кольорової плівки для позиціонування деталей, закритих у картонній коробці або в коробці з твердої плівки.

У нашій пропозиції ми маємо наступні види корексів:

— внутрішні вкладки до картонних коробок

— відформовані вкладки до книг та журналів

— корекси для тістечок та шокодадок

— термоформовані контейнери з твердої плівки

— термоформовки з твердої плівки

Термоформування твердих плівокце назва технологічного процесу, в якому плоскі форми, попередньо нагріті до температури певного матеріалу, формуються у вироби.

-        Лотки для транспортування та фіксації товару

Дисплеїформовані з жорсткої плівки, використовуються для демонстрації здебільшого, косметики: туш для вій, лаків або губних помад, в магазині на полицях чи прилавку, і завдяки цікавій системі розташування товару, привертають увагу покупця. 


Вклади та кришки до коробок

За тією ж технологією можна виготовляти пластикові вклади для дерев'яних ящиків та картону, що ізолює, наприклад, харчові продукти від контакту з деревом або друкованим картоном.