Блістерна упаковка


info.az.packaging@gmail.com                                                                                                                                           +38 067 670 3302

             Пластикова упаковка (блістер)- це не розкіш, а необхідність! З її допомогою покупець розгляне ваш товар з усіх боків, вона забезпечує товар під час транспортування та зберігання, щоб покупець отримав непошкоджений товар. Вана впливає на візуальне сприйняття товару, підвищуючи його привабливість. Така упаковка використовується у всіх галузях і товарних групах, від від побутової хімії до електроніки. 

             Наша коипанія A&Z Packaging виготовляє пластикову упаковку з високоякісної плівки, яка надається до вторинної переробки. Наші фахівці підберуть необхідний тип упаковки, товщину плівки та дизайн, виходячи з параметрів вашого товару та маркетингових планів на його прсування.

             Якщо ви виробоник харчових продуктів, кондитерських виробів, овочів та фруктів, вам необхідно забезпечити зберігання продуктів та їх властивостей. Наша компіня A&Z Packaging пропонує виготовлення корексів, лотків для харчових продуктів з високоякісної харчової плівки, прозорої та кольорової. Плівка що використовується, має Сертифікати що підтверджують використання її з продуктами харчувааня.

           Компіня A&Z Packaging достосовується до потреб клієнта і пропонує виготовлення малих партій упаковки, щоб малі та середні підприємства мали можливість конкурувати з потужними виробниками.